Benefit Systems

Grupa Benefit Systems jest liderem rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Od ponad dziesięciu lat pomagamy pracodawcom budować systemy motywacyjne. Uwzględniając najnowsze trendy stale rozwijamy portfel innowacyjnych rozwiązań, wspierając pracowników w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

W naszej ofercie dostępne są programy z zakresu sportu i rekreacji, zdrowego żywienia, kultury i rozrywki oraz wypoczynku. Naszym Partnerom dajemy świetne perspektywy na rozwój: ogólnopolską sieć Klientów, innowacyjne rozwiązania i ukierunkowanie na wspólny sukces. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem oraz możliwościami. Obecnie zapraszamy najważniejsze instytucje kulturalno–oświatowe w Polsce, tj. muzea, centra nauk, planetaria, ogrody botaniczne i zoologiczne oraz uczelnie, jako Partnerów do nowego, unikatowego programu. Tworzymy multiprodukt z zakresu kultury i rozrywki w formie vouchera umożliwiającego wymianę na bilet wstępu do wybranego obiektu. Program daje dostęp do kolekcji sztuki nowoczesnej i starożytnej, zabytków historii i kultury, czy prezentacji multimedialnych i ekspozycji wprowadzających w świat nowoczesnej nauki i technologii.

Wspólnie z partnerem technologicznym, opracowaliśmy integrację z systemem kasowym obiektów współpracujących. Pozwala ona na prostą wymianę voucherów zarówno w kasach, jak i na dedykowanej stronie produktowej.  Nowy produkt ma na cel promocję instytucji kultury i nauki, jako alternatywy na spędzanie wolnego czasu, i stanowi niebanalne świadczenie pozapłacowe. Instytucje otrzymają zaś nowy kanał dystrybucji swoich biletów oraz dostęp do klientów biznesowych i dużych korporacji.


Grupa Kapitałowa Benefit Systems
MultiBenefit Spółka z o.o. Sp.K.
pl. Europejski 2
00-844 Warszawa
www.benefitsystems.pl