MUSEKO

MUSEKO jest agencją dostarczającą kompleksowe usługi w zakresie wystaw muzealnych i centr naukowych. Naszym celem jest przekształcenie Państwa nowoczesnych pomysłów w niezapomniane wrażenia dla zwiedzających.
Dostarczamy gotowe do użytku rozwiązania dla muzeów, a także centrów naukowych i turystycznych, które pragną zaangażować gości poprzez zastosowanie interaktywnych technik wystawienniczych.

Usługi MUSEKO obejmują projektowanie, prace inżynieryjne, produkcję i wyposażenie interaktywnych stanowisk wystawienniczych, a także projekt graficzny i opracowywanie treści merytorycznych. Nasz zespół składa się z ponad 30 zatrudnionych wewnętrznie projektantów i inżynierów, którzy doskonale radzą sobie również z zaawansowanymi projektami wystaw i instalacji.

Dostarczamy niezwyczajnych i funkcjonalnych rozwiązań projektowych skutecznie przekazujących informacje i dostarczających rozrywki. W rezultacie współpracy otrzymają Państwo wciągające i ubogacające narzędzia edukacyjne lub atrakcje, opracowane jako zbalansowane połączenie doświadczeń typu hands-on i rozwiązań cyfrowych.

Posiadamy bogate portfolio ukończonych skutecznie wystaw, na które składa się ponad 75 projektów wystawienniczych wykonanych na przestrzeni ostatnich 11 lat. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tallinnie, Estonia, zaś nasz mobilny zespół jest w pełni zdolny do pracy w dowolnych obszarach Europy. W ostatnich latach nawiązywaliśmy bliską współpracę z ośrodkami popularyzującymi naukę w Polsce rozwijając i tworząc wystawy dla wielu centrów naukowych w kraju.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w celu obejrzenia prac z naszego portfolio i omówienia koncepcji Państwa wystawy!


www.museko.com
linkedIn: www.linkedin.com/company/museko
facebook: www.facebook.com/Museko-658008117580105/
twitter: twitter.com/musekotweets

MUSEKO
Maakri 19/21
Tallinn 10145
Estonia

Margus Tapupere
Konultant ds. wystaw
e-mail: margus@museko.com
tel: +372 56 630 001

Jukka Halttunen
CEO, Partner
e-mail: jukka@museko.com
tel: +372 56 808 518