PAIT Consulting

Firma PAIT Consulting, Marek Pisarski została zarejestrowana w 1997 r. Jej założycielem i właścicielem jest Marek Pisarski.
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją interaktywnych eksponatów, dużych atrakcji i wystaw dla centrów nauki, parków doświadczeń i atrakcji turystycznych. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w sektorze edukacyjnej rozrywki. Specjalizujemy się także w projektowaniu parków tematycznych i parków rozrywki. Proponujemy pełną obsługę w zakresie tworzenia strategii i koncepcji dotyczących projektów atrakcji turystycznych. Jesteśmy autorami koncepcji kilkunastu parków tematycznych i kilku centrów nauki oraz parków doświadczeń.

Jesteśmy także największym w Polsce organizatorem wystaw tematycznych i interaktywnych. Zorganizowaliśmy ponad 30 ekspozycji w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce. Posiadamy zarówno własne wystawy, jak i importujemy je z zagranicy. Jeśli chcą więc Państwo stworzyć nowe eksponaty lub atrakcję, zaprojektować bądź wynająć wystawę, zmienić wygląd swojego centrum nauki, muzeum lub parku, zorganizować piknik naukowy - PAIT Consulting, Marek Pisarski to najlepszy adres.


PAIT Consulting, Marek Pisarski
telefon: + 48 607 332 400
e-mail: marek@atrakcje-marekpisarski.pl
www.atrakcje-marekpisarski.pl
skype: Marek.Pisarski.Imagineer
facebook: www.facebook.com/imagineering.pisarski