Struktura Muzeum

Dyrektor Muzeum
Piotr Gój
tel. 12 428 66 00


Zastępca Dyrektora ds Rozwoju
Robert Salisz
tel. 12 428 66 00


Sekretariat
Edyta Mazurek
tel. 12 428 66 00
e-mail: muzeum[at]mim.krakow.pl


Główny Księgowy
Joanna Janus
tel. 12 428 66 04
e-mail: joanna.janus[at]mim.krakow.pl


Główny Inwentaryzator Zbiorów
Monika Widzicka
tel. 12 428 66 05
e-mail: monika.widzicka[at]mim.krakow.pl


Dział Gromadzenia Zbiorów
Marek Golonka - Kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów
tel. 12 428 66 21
e-mail: marek.golonka[at]mim.krakow.pl

Iwo Wachowicz, komunikacja miejska, pojazdy szynowe, pojazdy kołowe, inżynieria miejska
tel. 12 428 66 23
e-mail: iwo.wachowicz[at]mim.krakow.pl

Piotr Turowski, techniki odtwarzania dźwięku i obrazu, maszyny przemysłowe, przyrządy naukowo-badawcze, rzemiosło
tel. 12 428 66 22
e-mail: piotr.turowski[at]mim.krakow.pl

Marek Więcek, historia telekomunikacji i techniki biurowe
tel. 12 428 66 24
e-mail: marek.wiecek[at]mim.krakow.pl


Dział Projektów
Katarzyna Łaput - Kierownik Działu Projektów
tel. 12 428 66 71
e-mail: katarzyna.laput[at]mim.krakow.pl

Andrzej Kikin
tel. 12 428 66 73
e-mail: andrzej.kikin[at]mim.krakow.pl


Dział Ksiegowości

Irena Kozyra
tel. 12 428 66 91
e-mail: irena.kozyra[at]mim.krakow.pl

Renata Kowalska
tel. 12 428 66 42
e-mail: renata.kowalska[at]mim.krakow.pl

Katarzyna Sternal
tel. 12 428 66 43
e-mail: katarzyna.sternal[at]mim.krakow.pl

Beata Różycka
tel. 12 428 66 45
e-mail: beata.rozycka[at]mim.krakow.pl

Teresa Górska - kasa
tel. 12 428 66 44


Dział Organizacyjno - Techniczny
Małgorzata Kania - Kierownik Działu Organizacyjno - Technicznego
tel. 12 428 66 61
e-mail: malgorzata.kania[at]mim.krakow.pl

Michał Kowalski - Z-ca Kierownika Działu Organizacyjno - Technicznego
tel. 12 428 66 62
e-mail: michal.kowalski[at]mim.krakow.pl

Joanna Kaszuba
e-mail: joanna.kaszuba[at]mim.krakow.pl

Paweł Przybylski
Piotr Polak

Pracownicy dozoru

tel. 12 428 66 65


Dział Promocji
Aleksandra Błaszczak - Kierownik Działu Promocji
tel. 12 428 66 81
e-mail: aleksandra.blaszczak[at]mim.krakow.pl

Agata Kruk
tel. 12 428 66 83
e-mail: agatakruk[at]mim.krakow.pl

Ewelina Jędrychowska
tel. 12 428 66 82
e-mail: ewelina.jedrychowska[at]mim.krakow.pl

Paweł Czachor
tel. 12 428 66 63
e-mail: pawel.czachor[at]mim.krakow.pl


Biblioteka Naukowa i Archiwum Zakładowe

Beata Krzaczyńska
tel. 12 428 66 83
e-mail: e-mail: beata.krzaczynska[at]mim.krakow.pl


Dział Konserwacji i Przygotowania Wystaw
Piotr Leszczyński - Kierownik Działu Konserwacji i Przygotowania Wystaw
tel. 12 428 66 31
e-mail: piotr.leszczynski[at]mim.krakow.pl

Adam Kowalski
tel. 12 428 66 32
e-mail:adam.kowalski[at]mim.krakow.pl

Łukasz Żądło
e-mail: lukasz.zadlo[at]mim.krakow.pl


Dział Edukacji i Obsługi Wystaw

Angelika Wołczyk - p.o Kierownika Działu
tel. 12 428 66 92
e-mail: angelika.wolczyk[at]mim.krakow.pl

dr Iwona Nowak
tel. 12 428 66 91
e-mail: iwona.nowak[at]mim.krakow.pl

Beata Krzaczyńska
tel. 12 428 66 25
e-mail: beata.krzaczynska[at]mim.krakow.pl

Małgorzata Dunikowska
e-mail: malgorzata.dunikowska[at]mim.krakow.pl

Magda Błażejowska
mblazejowska@mimk.com.pl

Aleksandra Blachnicka
ablachnicka@mimk.com.pl

Waldemar Brzoskwinia
wbrzoskwinia@mimk.com.pl

Patrycja Chełminiak
pchelminiak@mimk.com.pl

Olga Dunikowska
odunikowska@mimk.com.pl

Ela Frączek
efraczek@mimk.com.pl

Piotr Gardynik
pgardynik@mimk.com.pl

Agnieszka Gutowska
agutowska@mimk.com.pl

Anna Karatnik
akaratnik@mimk.com.pl

Paulina Kijak
pkijak@mimk.com.pl

Tomasz Kruk
tkruk@mimk.com.pl

Bartek Kusion
bkusion@mimk.com.pl

Marzena Kusion
mkusion@mimk.com.pl

Tomasz Hirkyj
thirkyj@mimk.com.pl

Anna Maria Myrek
amyrek@mimk.com.pl

Katarzyna Noga
knoga@mimk.com.pl

Rafał Patyk
rpatyk@mimk.com.pl

Krzysztof Pawłowski
kpawlowski@mimk.com.pl

Szymon Placha
splacha@mimk.com.pl

Magdalena Skowronek
mskowronek@mimk.com.pl

Tomek Szygulski
tszygulski@mimk.com.pl

Renata Szymczak
rszymczak@mimk.com.pl

Beata Urban
burban@mimk.com.pl

Józef Rakoczy
jrakoczy@mimk.com.pl


Oddział nr II - Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
dr Rafał Sworst - Kierownik Oddziału nr II
kom: 784-508-004
e-mail: rafal.sworst[at]mim.krakow.pl

Mariusz Nowakowski
tel. 12 428 66 53
e-mail: mariusz.nowakowski[at]mim.krakow.pl

Krystian Gardian
kom: 692-572-078
e-mail: krystian.gardian[at]mim.krakow.pl

Hanna Kościelny
tel. 12 428-66-53
e-mail: hanna.koscielny[at]mim.krakow.pl