TeArt Uni-Trade

Firma TeArt, od 2009 roku, zajmuje się produkcją mobilnych scenografii scenicznych dla teatrów i oper. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Operze na Zamku w Szczecinie, wykonując mechatroniczną część scenografii do musicalu RENT. Specjalizujemy się w projektowaniu urządzeń poruszających się w przestrzeni, zarówno po ziemi jak i w powietrzu. Spełniając pomysły scenografów i projektantów, niejednokrotnie podejmowaliśmy się realizacji efektów scenicznych w bardzo krótkim czasie, zachowując przy tym niezbędne reżimy bezpieczeństwa. Dobrym przykładem jest tu 300 kg żyrandol precyzyjnie opadający na scenę za pomocą naszego systemu FLY 3d, który zrealizowaliśmy dla Opery i Filharmonii Podlaskiej (Upiór w Operze), oraz platforma sceniczna pracująca w basenie z wodą dla Teatru Wielkiego Opery (Latający Holender).

Jako jedyni w kraju, jesteśmy producentem, uniwersalnych zdalnie sterowanych platform scenicznych coraz częściej używanych w trakcie spektakli, wystaw czy też eventów. Są one zarówno rozwiązaniem zadania szybkiej zmiany scenografii w trakcie spektaklu, jak i samobieżnymi, autonomicznie zasilanymi, scenami obrotowymi o niemal dowolnie wybranych wymiarach. Od kilku lat wytwarzamy również interaktywne maszyny edukacyjne. Naszymi Klientami byli m.in. PGE Giganty Mocy w Bełchatowie czy ECN w Kielcach w którym wykonaliśmy znakomitą część maszyn edukacyjnych.

Bardzo chętnie pomożemy też Państwu, jako firma posiadająca własny dział projektów i rozwoju, w serwisie i efektywnej modernizacji urządzeń
już u Was pracujących, tak aby były jeszcze bardziej ciekawe i przyjazne dla zwiedzających.


TeArt Uni-Trade
ul. Janusza 12
Szczecin 71-116
www.teart.pl