wto 07.09.2021

XV Małopolska Noc Naukowców w Muzeum i Ogrodzie Doświadczeń!

Największe naukowe święto w Europie tuż tuż! Już 24 września Noc Naukowców rozbrzmi w 433 miastach Europy, w tym w 7 miastach w Małopolsce! Sprawdźcie program w naszym Muzeum i Ogrodzie Doświadczeń!

wto 14.09.2021

Finał Lemoniada 2021

W niedzielę, 12 września, w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema odbył się finał tegorocznej edycji Konkursu czytelniczego Lemoniada. Wyjątkowy charakter nadała temu wydarzeniu, obchodzona w tym roku, setna rocznica urodzin wielkiego pisarza. Tym razem Konkurs był sprawdzianem ze znajomości książki „Niezwyciężony''. Laureatami zostali: 1 miejsce Aleksandra Wawrzak 2 miejsce Bogusław Kłoda 3 miejsce Jakub Harchut

pon 06.09.2021 Muzeum Inżynierii

Spaceruj z MIM we wrześniu!

Spaceruj z nami we wrześniu! Poznamy historię krakowskiego ciepłownictwa, będziemy podążać uliczkami związanymi ze Stanisławem Lemem czy odkryjemy krakowskie fabryki!

nie 08.08.2021 Muzeum Inżynierii

Wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania..

Szanowni Państwo, wystawy ,,Więcej światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

śro 25.08.2021 Muzeum Inżynierii

Wydarzenia edukacyjne we wrześniu w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Kosmiczne warsztaty, urodziny Stanisława Lema, kuchnia molekularna, spacery tematyczne. To tylko niektóre z aktywności jakie czekają na Was we wrześniu. Sprawdźcie program!

wto 24.08.2021 Ogród Doświadczeń

Wydarzenia edukacyjne we wrześniu w Ogrodzie Doświadczeń

Jak wyznaczyć wysokość drzewa mierząc jego cień? Czym są prądy morskie? Jaki wpływ ma zmiana zasolenia wody i zmiana stężenia CO2 w powietrzu na morza i oceany? Tego i wiele więcej dowiecie się na zajęciach edukacyjnych we wrześniu!