nie 24.05.2020 Muzeum Inżynierii

Wracamy! - Wydarzenia edukacyjne w czerwcu

Czy chodzenie po wodzie jest możliwe? Jak powstaje tęcza? Dlaczego widzimy kolory? Na te pytania odpowiemy Wam m.in na zajęciach w czerwcu!

pon 18.05.2020 Muzeum Inżynierii

Muzeum Inżynierii Miejskiej będzie ponownie otwarte od wtorku 2 czerwca!

Wracamy! Muzeum Inżynierii Miejskiej będzie ponownie otwarte od wtorku 2 czerwca!

czw 23.04.2020 Ogród Doświadczeń

Ogród Doświadczeń nieczynny z powodu pandemii koronawirusa do odwołania.

Ogród Doświadczeń nieczynny z powodu pandemii koronawirusa do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

sob 18.04.2020 Muzeum Inżynierii

#ZbudujzMIM

Sprawdźcie jakie modele do złożenia dla Was przygotowaliśmy!

wto 21.04.2020

Ogólnopolska akcja #WspieramKulture

Portal ewejsciowki.pl, który od 2014 roku działa jako bileteria wydarzeń kulturalnych zrzeszając na swojej platformie ponad 200 instytucji kulturalnych z całej Polski, wychodzi naprzeciw obecnemu kryzysowi publicznych i niepublicznych instytucji teatralnych - spowodowanemu zaistniałą sytuacją epidemiologiczną - i rusza z ogólnopolską akcją pomocy teatrom pod hasłem #WspieramKulture. Akcja ta umożliwia Widzom wsparcie wybranej Instytucji, poprzez wpłacenie dowolnej kwoty na realizację celów statutowych teatrów.

czw 09.04.2020 Muzeum Inżynierii

Informacja dotycząca zamknięcia rekrutacji

W związku z sytuacją epidemiczną i koniecznością zamknięcia Muzeum dla zwiedzających do odwołania, zaistniała konieczność zweryfikowania tworzenia niektórych stanowisk pracy. Mając powyższe na uwadze rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Promocji została zamknięta bez rozstrzygnięcia.