wto 21.01.2020 Muzeum Inżynierii

Futuronauci - wystawa ponadczasowa już od 12 lutego!

Odkrywanie jego elementów będzie okazją do obserwacji zmian w różnych dziedzinach nauki i techniki oraz przewidywania, w jakich kierunkach się rozwiną. Edukacja łączy się z immersyjnym przeżyciem, kiedy zwiedzający swobodnie wędrują pośród futurystycznej aranżacji.

pią 17.01.2020 Muzeum Inżynierii

Ferie w Muzeum

Jak zbadać śnieg? Czy zima może mieć wiele kolorów? Jak powinno wyglądać miasto idealne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dzieci będą mogły poszukać podczas warsztatów w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

śro 15.01.2020 Muzeum Inżynierii

Tramwaje na Wawrzyńca - wystawa niedostępna do odwołania!

pią 10.01.2020 Muzeum Inżynierii

Szukamy 2 Asystentów do Działu Gromadzenia Zbiorów

Aktualnie poszukujemy dwóch pracowników do Działu Gromadzenia Zbiorów, których zadaniem – oprócz codziennej opieki i opracowywania zbiorów – będzie współpraca merytoryczna przy opracowywaniu scenariusza nowej wystawy stałej oraz realizacja projektów konserwatorskich i digitalizacyjnego.

pią 20.12.2019 Muzeum Inżynierii

Wydarzenia edukacyjne w styczniu

W każdą sobotę i niedzielę o godz. 13.00 i 15.00 zapraszamy na zajęcia w strefie kreatywności „Miasto w budowie”. Więcej informacji tel: 12 428 66 00 wew. 11, rezerwacja@mim.krakow.pl,

pią 13.04.2018 Muzeum Inżynierii

Przebudowa MIM

Już wyjaśniamy, odpowiadamy, tłumaczymy i informujemy: MIM wkracza w niezwykle ekscytujący dla nas czas – ostatniego etapu wielkiego remontu. Dawne zajezdnie tramwaju konnego, elektrycznego wąskotorowego i elektrycznego normalnotorowego są już od wielu lat odrestaurowane i użytkowane, jednakże możliwości ekspozycyjne całego obiektu nie są jeszcze w pełni wykorzystane i przystosowane dla zwiedzających. Rozpoczynamy wyczekiwany przez nas remont, aby mieć wreszcie odpowiednią przestrzeń do realizacji wszystkich szalonych kulturalnych pomysłów. A tych w naszych głowach jest naprawdę sporo. Stąd to całe zamieszanie.