16.11.2020 Magdalena Jabłońska

Małopolska Noc Naukowców

Ze względów bezpieczeństwa większość działań zostanie przeniesiona do sieci i zrealizujemy je on-line. Przez cały piątkowy wieczór (27 listopada) odwiedzajcie oficjalną stronę Internetową Małopolskiej Nocy Naukowców KLIK i profile FB jej Partnerów. Na naszym muzealnym profilu Facebook KLIK będziemy publikować przygotowane dla Was naukowe ciekawostki, doświadczenia i newsy. 

Wszystkie informacje dotyczące wydarzeń wszystkich partnerów Małopolskiej Nocy Naukowców znajdziecie na stronie: PROGRAM

Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z COVID-19 [wirus nie oszczędza nawet naukowców] –  program może jednak ulegać zmianom w zależności od dostępności (i zdrowia) naszych naukowców zaangażowanych w realizację wydarzeń.

Do zobaczenia w sieci!

SUDOKU
ZADANIE MATEMATYCZNE NR. 1
ZADANIE MATEMATYCZNE NR.2
GAZETA NAUKOWENEWS

Zapraszamy Państwa na „inaugurację” Małopolskiej Nocy Naukowców 2020 przygotowaną przez nas o godz. 17:00 – w programie powitanie przez Pana Tomasza Urynowicza, Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, rozstrzygniecie konkursu plastycznego EKO-NAUKOWIEC oraz pokazy naukowe „Suchy, nie mokry” https://nocnaukowcow. malopolska.pl/wydarzenie/1- pokazy-naukowe-suchy-nie- mokry-oficjalna-inauguracja- malopolskiej-nocy-naukowcow- 2020-i-rozstrzygniecie- konkursu-eko-naukowiec/ .Kolejne pokazy również o godz. 18: 00 (Jest, ale nie widać), 19:00 (Ciekły, nie ciepły) i 20:00 (Gorący, a nie parzy).

Aktywności naszego Muzeum w postaci postów, filmów, materiałów edukacyjnych pojawiać się będą na naszym profilu facebook, Instagramie, a także na naszym profilu youtube.


Facebook

Instagram

Twitter

Zachęcamy także do słuchania MIMcastu – podcastu Muzeum Inżynierii Miejskiej.
W najnowszym odcinku – rozmowa o popularyzacji nauki!

Więcej na #MIMcast Po zakończeniu Małopolskiej Nocy Naukowców 2020 prosimy o o wypełnienie ankiet:

ankieta dla dzieci: https://forms.gle/GGrzA99ZfF6kwck36


ankieta dla dorosłych: https://forms.gle/jkzDAWExWwvCJbPM9


Do zobaczenia jutro!
Zespół MiM!