17.09.2020 Magdalena Jabłońska

Naukowy Maraton

Tego w Krakowie jeszcze nie było! Serdecznie zapraszamy Was do Muzeum Inżynierii Miejskiej już 10.10.2020 na godzinę 12:00 na pierwszy Maraton Wiedzy. Porwiemy Was w wir naukowych doświadczeń i zabierzemy w podróż do przyszłości.  

Po raz pierwszy dwie instytucje kulturalno-edukacyjne z Krakowa, popularyzujące naukę o człowieku i wiedzę o inżynierii miejskiej połączą swoje siły. W czasie wydarzenia zespoły Edukatorów z Muzeum Inżynierii Miejskiej i Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon będą przed Wami odkrywać tajemnice nauki i inżynierii miasta. MiM i Cogiteon z pewnością przekonają Was, że nauka da się lubić. 

Nasze spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 i będzie podzielone na trzy części. Każda część to inne doświadczenia i inne dziedziny nauki i inżynierii, które wspólnie poznamy. Zakończenie pokazów planowane jest na godz. 17:00. To będzie prawdziwy maraton! Przez cały ten czas będziemy wykonywać doświadczenia i eksperymenty pozwalające lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Integralną częścią naszego wydarzenia będzie specjalnie przygotowany przez Edukatorów Cogiteonu pokaz “Wyprawa na inną planetę”. 

Łącząc siły dwóch instytucji jeszcze pełniej jesteśmy w stanie zainteresować dzieci i młodzież odkrywaniem tajemnic. Razem budujemy nowy model edukacji poprzez nowe formy bezpośredniego zaangażowania uczestników w proces uczenia. 

Aby być z nami tego dnia wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu (zgodny z cennikiem Muzeum). Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00. Zadzwoń do nas : +48 12 428 66 00 wew. 11 lub wyślij e-mail: rezerwacja[at]mim.krakow.pl