30.08.2019 Paweł Czachor

Zarezerwuj zajęcia w Strefie Kreatywności!

Strefa kreatywności to nasza nowa przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych, jakich jeszcze nie doświadczyliście. Skierowana jest dla grup zorganizowanych i rodzin z dziećmi po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

Przy użyciu klocków o dużych rozmiarach, dzieci mogą stworzyć swój własny świat, bez ingerencji osób dorosłych, jak również zbudować obiekty rodzące się w ich własnej wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Swobodna, nieskrępowana aktywność w naszym nowym obszarze edukacyjnym daje możliwość twórczej zabawy. Wspomaga rozwój umiejętności społecznych, pracy w zespole: daje poczucie sprawczości, pozwala na samodzielność. Zabawa klockami to również ciągły ruch, jak również zaangażowanie emocjonalne i intelektualne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach, w których uczestnicy będą mogli zbudować miasto przyszłości, mapę okolicy, słynne konstrukcje czy budowle oraz zaprojektowane przez siebie domy marzeń.

Oferowane tematy zajęć:
- Mapa mojej okolicy,
- Miasto przyszłości,
- Wymarzony dom,
- Miasto idealne,
- Wynalazek na plac zabaw,
- Sławne budowle miast,
- Podziemna pajęczyna.

Poczytaj więcej

Zajęcia dla osób indywidualnych w każdą sobotę i niedzielę o: 13:00, 15:00
Zajęcia dla grup od wtorku do piątku od godziny: 9:00 do 16:00. Jeśli chcesz zarezerwować uczestnictwo w zajęciach, to skontaktuj się z nami : rezerwacja@mim.krakow.pl, tel.: 12 428 66 00 wew. 11


Mecenas Strefy Kreatywności 


Galeria: Zarezerwuj zajęcia w Strefie Kreatywności!