wto 07.09.2021

XV Małopolska Noc Naukowców w Muzeum i Ogrodzie Doświadczeń!

Największe naukowe święto w Europie tuż tuż! Już 24 września Noc Naukowców rozbrzmi w 433 miastach Europy, w tym w 7 miastach w Małopolsce! Sprawdźcie program w naszym Muzeum i Ogrodzie Doświadczeń!

pon 06.09.2021 Muzeum Inżynierii

Spaceruj z MIM we wrześniu!

Spaceruj z nami we wrześniu! Poznamy historię krakowskiego ciepłownictwa, będziemy podążać uliczkami związanymi ze Stanisławem Lemem czy odkryjemy krakowskie fabryki!

śro 25.08.2021 Muzeum Inżynierii

Wydarzenia edukacyjne we wrześniu w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Kosmiczne warsztaty, urodziny Stanisława Lema, kuchnia molekularna, spacery tematyczne. To tylko niektóre z aktywności jakie czekają na Was we wrześniu. Sprawdźcie program!

wto 24.08.2021 Ogród Doświadczeń

Wydarzenia edukacyjne we wrześniu w Ogrodzie Doświadczeń

Jak wyznaczyć wysokość drzewa mierząc jego cień? Czym są prądy morskie? Jaki wpływ ma zmiana zasolenia wody i zmiana stężenia CO2 w powietrzu na morza i oceany? Tego i wiele więcej dowiecie się na zajęciach edukacyjnych we wrześniu!

pią 13.08.2021

PGE Energia Ciepła partnerem MIM oraz Ogrodu Doświadczeń

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, która jest właścicielem krakowskiej elektrociepłowni, kontynuuje współpracę z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. W ramach współpracy w sierpniu z okazji Dnia Energetyka przygotowano szereg wydarzeń nie tylko dla krakowian.

pią 18.06.2021 Muzeum Inżynierii

Zajęcia wakacyjne w MIM

Wakacje to czas zabawy i rozwijania swoich pasji w gronie rówieśników. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia dwóch tygodni podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum!