pon 30.11.-1 Muzeum Inżynierii

Strefa kreatywności otwarta!

Od soboty, 24 lipca, czynna będzie w Muzeum Inżynierii Miejskiej Strefa kreatywności. To przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych prowadzonych przy użyciu klocków o dużych rozmiarach. Dzieci mogą zbudować swój własny świat, pełen obiektów zaprojektowanymi w ich wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Sprzyja jej swobodna, nieskrępowana aktywność w specjalnie przygotowanej przestrzeni edukacyjnej.

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Konkurs plastyczny “Mój przyjaciel Robot” 12 - 31 lipca

pon 12.07.2021 Muzeum Inżynierii

Wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

Szanowni Państwo, wystawy ,,Więcej Światła'' oraz ,,Futuronauci'' pozostają zamknięte do odwołania.

pią 18.06.2021 Muzeum Inżynierii

Zajęcia wakacyjne w MIM

Wakacje to czas zabawy i rozwijania swoich pasji w gronie rówieśników. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia dwóch tygodni podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum!

wto 08.06.2021 Muzeum Inżynierii

Spacery po Krakowskim Szlaku Techniki

Zapraszamy na wakacyjne spacery, który prowadzimy w ramach SPINarium(części projektu SPINaj Naukę). Dzięki otrzymanemu wsparciu z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki zabierzemy was w podróż po zabytkach naszego miasta.

wto 01.06.2021 Muzeum Inżynierii

Muzeum Inżynierii Miejskiej zostało wyróżnione w 14. edycji konkursu „Kraków bez barier.”

Nagrody wręczył wczoraj, 31 maja 2021 r., Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej, który gratulując laureatom, dziękował za tak ważne, potrzebne i warte naśladowania społeczne zaangażowanie.