śro 14.08.2019

Walczymy o nagrodę Słoneczniki 2019!

Zachęcamy do głosowania na Warsztaty dla rodzin w Ogrodzie Doświadczeń, w kategorii logika i ruch!

pią 13.04.2018 Muzeum Inżynierii

Przebudowa MIM

Już wyjaśniamy, odpowiadamy, tłumaczymy i informujemy: MIM wkracza w niezwykle ekscytujący dla nas czas – ostatniego etapu wielkiego remontu. Dawne zajezdnie tramwaju konnego, elektrycznego wąskotorowego i elektrycznego normalnotorowego są już od wielu lat odrestaurowane i użytkowane, jednakże możliwości ekspozycyjne całego obiektu nie są jeszcze w pełni wykorzystane i przystosowane dla zwiedzających. Rozpoczynamy wyczekiwany przez nas remont, aby mieć wreszcie odpowiednią przestrzeń do realizacji wszystkich szalonych kulturalnych pomysłów. A tych w naszych głowach jest naprawdę sporo. Stąd to całe zamieszanie.

śro 24.07.2019 Muzeum Inżynierii

Zostań edukatorem w muzeum!

Zleceniodawcą jest Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Św. Wawrzyńca 15, 31-060 Kraków. Świadczenie usług na podstawie umowy zlecenia.

pią 19.07.2019 Muzeum Inżynierii

Rusza modernizacja zabytkowego Hangaru Czyżyny!

Efektem projektu będzie modernizacja zabytkowego Hangaru Czyżyny wraz z budynkiem kotłowni oraz stworzenie tam drugiego oddziału MIM.

pią 12.07.2019 Muzeum Inżynierii

Muzeum ogłasza konkurs!

czw 09.05.2019 Muzeum Inżynierii

Hangar Czyżyny wraca do gry!

Muzeum nie próżnuje i stawia przed sobą coraz więcej ambitnych wyzwań. Niedawno rozpoczęła się przebudowa siedziby na ul. św. Wawrzyńca, obecnie pozyskano część środków na kolejny etap prac w Hangarze Czyżyny.