pią 07.02.2020 Muzeum Inżynierii

Kasa muzeum czynna w dniu dzisiejszym do godziny 16:00!

pon 27.01.2020 Muzeum Inżynierii

Kolorowanka Miasto w Kolorze

Kolorowanka ma na celu pokazać, że nie tylko na świecie, ale również w naszym kraju, a nawet w najbliższej okolicy, znajdują się bardzo wartościowe budynki architektoniczne.

śro 15.01.2020 Muzeum Inżynierii

Tramwaje na Wawrzyńca - wystawa niedostępna do odwołania!

pią 10.01.2020 Muzeum Inżynierii

Szukamy 2 Asystentów do Działu Gromadzenia Zbiorów

Aktualnie poszukujemy dwóch pracowników do Działu Gromadzenia Zbiorów, których zadaniem – oprócz codziennej opieki i opracowywania zbiorów – będzie współpraca merytoryczna przy opracowywaniu scenariusza nowej wystawy stałej oraz realizacja projektów konserwatorskich i digitalizacyjnego.

pią 13.04.2018 Muzeum Inżynierii

Przebudowa MIM

Już wyjaśniamy, odpowiadamy, tłumaczymy i informujemy: MIM wkracza w niezwykle ekscytujący dla nas czas – ostatniego etapu wielkiego remontu. Dawne zajezdnie tramwaju konnego, elektrycznego wąskotorowego i elektrycznego normalnotorowego są już od wielu lat odrestaurowane i użytkowane, jednakże możliwości ekspozycyjne całego obiektu nie są jeszcze w pełni wykorzystane i przystosowane dla zwiedzających. Rozpoczynamy wyczekiwany przez nas remont, aby mieć wreszcie odpowiednią przestrzeń do realizacji wszystkich szalonych kulturalnych pomysłów. A tych w naszych głowach jest naprawdę sporo. Stąd to całe zamieszanie.

pią 22.11.2019 Muzeum Inżynierii

PODCASTY

Co piątek będziecie mieli okazję posłuchać podcastu związane z tematami miejskimi oraz technologią.