pią 13.08.2021

PGE Energia Ciepła partnerem MIM oraz Ogrodu Doświadczeń

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, która jest właścicielem krakowskiej elektrociepłowni, kontynuuje współpracę z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. W ramach współpracy w sierpniu z okazji Dnia Energetyka przygotowano szereg wydarzeń nie tylko dla krakowian.

pon 09.08.2021 Muzeum Inżynierii

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój Przyjaciel Robot”.

Jury złożone z przedstawicieli Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz RoboPark Kraków wyłoniło zwycięskie prace spośród 14 nadesłanych na konkurs. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych.

pią 18.06.2021 Muzeum Inżynierii

Zajęcia wakacyjne w MIM

Wakacje to czas zabawy i rozwijania swoich pasji w gronie rówieśników. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia dwóch tygodni podczas zajęć edukacyjnych w Muzeum!

wto 01.06.2021 Muzeum Inżynierii

Muzeum Inżynierii Miejskiej zostało wyróżnione w 14. edycji konkursu „Kraków bez barier.”

Nagrody wręczył wczoraj, 31 maja 2021 r., Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej, który gratulując laureatom, dziękował za tak ważne, potrzebne i warte naśladowania społeczne zaangażowanie.

pon 24.05.2021 Muzeum Inżynierii

Dzień Matki - 9 ''Matek Nauki'' z okazji 26 maja

Z okazji Dnia Matki chcielibyśmy przypomnieć sylwetki kobiet, które w sposób szczególny weszły do historii nauki. Ze względu na ich wkład można powiedzieć o nich, że były “matkami nauki.”

pon 10.05.2021 Muzeum Inżynierii

Uroczyste otwarcie Ogrodu Doświadczeń!

Nowy sezon to aż 40 nowych, atrakcyjnych obiektów edukacyjnych - w tym tak wyjątkowe jak 6-metrowa rakieta czy rower na linie! To efekt zakończonego projektu pn. „Zimowy Ogród Doświadczeń”, dofinansowanego z funduszy unijnych przy wsparciu Gminy Miasta Kraków.