czw 09.04.2020 Muzeum Inżynierii

#PokolorujzMIM

czw 09.04.2020 Muzeum Inżynierii

#ZagrajzMIM

#zostanwdomu i #ZagrajzMIM!

czw 02.04.2020 Muzeum Inżynierii

#OdkrywajzMiM

Przygotowaliśmy dla Was serię doświadczeń, które możecie przygotować w domu. Każdy z eksperymentów posiada wykaz potrzebnych rzeczy do jego wykonania. Gdy już wszystko przygotujecie, to krok po kroku - zgodnie z instrukcją, wykonajcie opisane czynności. Zwróćcie uwagę, że do niektórych doświadczeń będziecie potrzebować pomocy osoby dorosłej! Raz w tygodniu na naszym profilu Facebook znajdziecie nowe doświadczenie! https://www.facebook.com/muzeuminzynierii/ Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania i odkrywania!

śro 25.03.2020 Muzeum Inżynierii

Komunikat dotyczący odwołania Nocy Muzeów w Krakowie 2020

Z uwagi na panującą w Polsce epidemię koronawirusa, zamknięciem dla publiczności wszystkich instytucji kultury oraz wprowadzeniem przez rząd RP kolejnych zakazów i ograniczeń, planowana w terminie 15/16 maja tego roku NOC MUZEÓW W KRAKOWIE nie odbędzie się!

śro 25.03.2020 Muzeum Inżynierii

#Zostanwdomu z MiM

W czasie zagrożenia epidemicznego, gdy Muzeum Inżynierii Miejskiej jest nieczynne dla Zwiedzających, zapraszamy wszystkich sympatyków MiM do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam różne propozycje spędzenia czasu, ciekawe informacje i inspiracje.

pon 23.03.2020 Muzeum Inżynierii

Muzeum zamknięte dla odwiedzających do odwołania

W związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie będzie nieczynne dla zwiedzających do odwołania. Odwołane zostają także wszystkie zajęcia edukacyjne organizowane w MIM. W okresie zamknięcia Muzeum dla zwiedzających, wykonywanie przez Muzeum zadań związanych z obsługą interesantów jest ograniczone do przyjmowania korespondencji w formie tradycyjnej na dziennik podawczy, który zostaje przeniesiony z sekretariatu Muzeum na stanowisko portierni oraz drogą mailową na adres: muzeum@mim.krakow.pl. Prosimy śledzić naszą stronę www oraz facebooka — będziemy Państwa informować o wszystkich zmianach.