pon 04.10.2021 Ogród Doświadczeń

Już 29 października wystawa Królewna Śnieżka - Ogród Świateł rozświetli Ogród Doświadczeń!

Już 29 października wystawa Królewna Śnieżka - Ogród Świateł rozświetli Ogród Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie!

wto 14.09.2021 Ogród Doświadczeń

Finał Lemoniada 2021

W niedzielę, 12 września, w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema odbył się finał tegorocznej edycji Konkursu czytelniczego Lemoniada. Wyjątkowy charakter nadała temu wydarzeniu, obchodzona w tym roku, setna rocznica urodzin wielkiego pisarza. Tym razem Konkurs był sprawdzianem ze znajomości książki „Niezwyciężony''. Laureatami zostali: 1 miejsce Aleksandra Wawrzak 2 miejsce Bogusław Kłoda 3 miejsce Jakub Harchut

pon 10.05.2021 Ogród Doświadczeń

Uroczyste otwarcie Ogrodu Doświadczeń!

Nowy sezon to aż 40 nowych, atrakcyjnych obiektów edukacyjnych - w tym tak wyjątkowe jak 6-metrowa rakieta czy rower na linie! To efekt zakończonego projektu pn. „Zimowy Ogród Doświadczeń”, dofinansowanego z funduszy unijnych przy wsparciu Gminy Miasta Kraków.

pią 30.04.2021 Ogród Doświadczeń

Otwarcie 14. sezonu Ogrodu Doświadczeń!

Z przyjemnością informujemy, że 10 maja od godz. 14.00 zapraszamy do Ogrodu Doświadczeń im. St. Lema! W tym sezonie pokażemy jeszcze piękniejszy Ogród; mamy aż 40 nowych, atrakcyjnych obiektów edukacyjnych - w tym tak wyjątkowe jak 6-metrowa rakieta czy rower na linie! To efekt zakończonego projektu pn. „Zimowy Ogród Doświadczeń”, dofinansowanego z funduszy unijnych przy wsparciu Gminy Miasta Kraków.