wto 17.02.2015 Muzeum Inżynierii

,,Odpowiedzi na ferie"

Cykl bezpłatnych zajęć dla młodzieży przygotowany w ramach programu ,,Zima w mieście”, realizowany w okresie 17-28 luty 2015 r. Tegoroczne ferie zimowe w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to seria intrygujących pytań. Zadamy je podczas zajęć,obserwując przebieg eksperymentów oraz samodzielnie wykonując doświadczenie - wspólnie na nie odpowiemy.

sob 17.01.2015 Muzeum Inżynierii

MIM-kowe poranki

W najbliższą sobotę 17 stycznia 2015 roku Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie zaprasza dzieci i rodziców na kolejne zajęcia z cyklu MIM-kowe poranki w podróży. Tym razem poznamy bliżej kraj twórców Asterixa i Obelixa. Wspólnie wymyślimy scenariusz i narysujemy MIM-kowy komiks. Wzorować będziemy się na twórcach takich jak: Jean-Jacques Sempé , René Goscinny czy Tomi Ungerer.

czw 17.12.2015 Muzeum Inżynierii

Dobry wieczór w muzeum

W najbliższy czwartek 17 grudnia zapraszamy nauczycieli oraz osoby pracujące z młodzieżą i dziećmi na kolejne spotkanie z cyklu ,, Dobry wieczór w muzeum” oczywiście w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w kasie muzeum: osobiście lub pod nr tel.: 12 421 12 42 w.136.

nie 06.12.2015 Muzeum Inżynierii

Świetlne zdjęcia

W trakcie zajęć wykonamy zdjęcia malowane światłem i niebanalne ozdoby z elementów chłodnic oraz części urządzeń mechanicznych. Zajęcia w dodatkowym terminie z uwagi na duże zainteresowanie tematem. Początek zajęć: godzina 14.00, cena 15.00 zł od dziecka. Dzieci podczas zajęć pozostają pod opieką rodziców.

nie 13.12.2015 Muzeum Inżynierii

Ozdoby choinkowe

Już w najbliższą niedzielę 13 grudnia 2015 roku Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz firma Valeo zapraszają do udziału w warsztatach otwartych ,,Ozdoby choinkowe”. W ramach biletu wstępu do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie będzie można wykonać samodzielnie lub z pomocą prowadzącej niebanalną ozdobę na choinkę z części chłodnic samochodowych dostarczonych przez firmę Vaelo oraz materiałów metalowych, papierniczych i pasmanteryjnych. Gotowe ozdoby będzie można zabrać ze sobą do domu ...