czw 17.12.2015 Muzeum Inżynierii

SEKRETY FITOTRONU

Wystawa przygotowana we współpracy z Katedrą Fizjologii Roślin na Wydziale Rolniczo – Ekonomicznym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Instytutem Fizjologii Roślin im. Franciszka Górskiego Polskiej Akademii Nauk. Jest to kolejna wystawa z cyklu „Z pracowni krakowskich uczonych”. Tym razem prezentowane są badania skupione wokół problematyki odporności roślin na niekorzystne czynniki środowiskowe.

nie 08.02.2015 Muzeum Inżynierii

Energia

Zapraszamy na wystawę Tomiego Ungerera, zatytułowaną Energia. Ekspozycja to zbiór satyrycznych rysunków, odnoszących się do prozy życia dnia codziennego.

pią 18.12.2015 Muzeum Inżynierii

Ozdoby choinkowe - fotorelacja

ramach współpracy z firmą Valeo Autosystemy Sp.z.o.o w dniach 4 i 5 grudnia oraz 13 grudnia 2015 roku w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy mieli możliwość wykonania ozdób choinkowych z części chłodnic samochodowych ...

czw 17.12.2015 Muzeum Inżynierii

Dobry wieczór w muzeum

W najbliższy czwartek 17 grudnia zapraszamy nauczycieli oraz osoby pracujące z młodzieżą i dziećmi na kolejne spotkanie z cyklu ,, Dobry wieczór w muzeum” oczywiście w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w kasie muzeum: osobiście lub pod nr tel.: 12 421 12 42 w.136.

nie 06.12.2015 Muzeum Inżynierii

Świetlne zdjęcia

W trakcie zajęć wykonamy zdjęcia malowane światłem i niebanalne ozdoby z elementów chłodnic oraz części urządzeń mechanicznych. Zajęcia w dodatkowym terminie z uwagi na duże zainteresowanie tematem. Początek zajęć: godzina 14.00, cena 15.00 zł od dziecka. Dzieci podczas zajęć pozostają pod opieką rodziców.

nie 13.12.2015 Muzeum Inżynierii

Ozdoby choinkowe

Już w najbliższą niedzielę 13 grudnia 2015 roku Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz firma Valeo zapraszają do udziału w warsztatach otwartych ,,Ozdoby choinkowe”. W ramach biletu wstępu do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie będzie można wykonać samodzielnie lub z pomocą prowadzącej niebanalną ozdobę na choinkę z części chłodnic samochodowych dostarczonych przez firmę Vaelo oraz materiałów metalowych, papierniczych i pasmanteryjnych. Gotowe ozdoby będzie można zabrać ze sobą do domu ...