pią 18.12.2015 Muzeum Inżynierii

Ozdoby choinkowe - fotorelacja

ramach współpracy z firmą Valeo Autosystemy Sp.z.o.o w dniach 4 i 5 grudnia oraz 13 grudnia 2015 roku w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy mieli możliwość wykonania ozdób choinkowych z części chłodnic samochodowych ...

czw 06.11.2014 Muzeum Inżynierii

Nowa wystawa czasowa

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy czasowej "Fotogramy Krakowa". Fotogramy udostępnione na ekspozycji ukazują Kraków w dobie przemian architektonicznych - miasto żywe, płynne, ulegające ciągłej zmianie.

czw 17.12.2015 Muzeum Inżynierii

Dobry wieczór w muzeum

W najbliższy czwartek 17 grudnia zapraszamy nauczycieli oraz osoby pracujące z młodzieżą i dziećmi na kolejne spotkanie z cyklu ,, Dobry wieczór w muzeum” oczywiście w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację w kasie muzeum: osobiście lub pod nr tel.: 12 421 12 42 w.136.

czw 02.10.2014 Muzeum Inżynierii

MIM-kowe poranki - nowy program

Zapraszamy na nową edycję sobotnich warsztatów rodzinnych ,, MIM-kowe poranki w podróży”. W tym roku wspólnie będziemy otwierać kuferek pełen pamiątek z podróży. To dzięki niemu dowiemy się, który kraj poznamy bliżej podczas zajęć. W specjalnym MIM-kowym paszporcie zgromadzimy nowe pieczątki. Podczas każdych zajęć wykonamy również zabawki lub modele związane z danym państwem. Przez zabawę i gry towarzyskie dowiemy się, jak spędzają czas dzieci w różnych krajach.

nie 06.12.2015 Muzeum Inżynierii

Świetlne zdjęcia

W trakcie zajęć wykonamy zdjęcia malowane światłem i niebanalne ozdoby z elementów chłodnic oraz części urządzeń mechanicznych. Zajęcia w dodatkowym terminie z uwagi na duże zainteresowanie tematem. Początek zajęć: godzina 14.00, cena 15.00 zł od dziecka. Dzieci podczas zajęć pozostają pod opieką rodziców.

nie 13.12.2015 Muzeum Inżynierii

Ozdoby choinkowe

Już w najbliższą niedzielę 13 grudnia 2015 roku Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz firma Valeo zapraszają do udziału w warsztatach otwartych ,,Ozdoby choinkowe”. W ramach biletu wstępu do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie będzie można wykonać samodzielnie lub z pomocą prowadzącej niebanalną ozdobę na choinkę z części chłodnic samochodowych dostarczonych przez firmę Vaelo oraz materiałów metalowych, papierniczych i pasmanteryjnych. Gotowe ozdoby będzie można zabrać ze sobą do domu ...