#CiekawizMIM

Zajęcia w ramach tego bloku prowadzone będą od wtorku do piątku o godz. 12:00 i 14:00. Czas trwania zajęć wynosi jedną godzinę. Zajęcia dostosowane będą dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. #CiekawizMiM to pokazowe lekcje muzealne dla indywidualnych Zwiedzających i grup szkolnych (do 30 osób) pozwalające zrozumieć otaczający nas świat. Zajęcia rozpoczynać będziemy od zwiedzania wystawy czasowej Futuronauci, a następnie przeprowadzać będziemy proste doświadczenia i eksperymenty. W czasie zajęć będziemy odkrywać tajemnice takich nauk jak: biologia, matematyka, historia, fizyka i chemia. W ramach zajęć uczestnicy będą także poznawać historię najważniejszych odkryć i wynalazków, a wszystko oparte o historię poznawaną na wystawie Futuronauci. 

Doświadczenia prowadzone w czasie zajęć zostaną podzielona na bloki: 

Technik - wtorek
Biolog- środa
Inżynier Materiałowy - czwartek 
Detektyw -piątek
Liczba uczestników zajęć wynosi min. 5 osób max. 30 osób. Koszt zajęć dla 1 uczestnika wynosi 19 zł. Osoby dorosłe kupując bilet normalny będą mogły uczestniczyć w zajęciach. Bilet uprawnia do zwiedzenia wystawy po zakończeniu zajęć.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00. Zadzwoń do nas: +48 12 428 66 00 wew. 11 lub wyślij e-mail: rezerwacja[at]mim.krakow.pl