Spacery edukacyjne W poszukiwaniu Futuronautów

Futuronauci znaleźli się w Krakowie. Ich statek wylądował w naszym Muzeum. Tylko gdzie teraz są?
Zapraszamy do odwiedzenia ich statku i wybrania się z nami na spacer po najbliższej okolicy w ich poszukiwaniu. Na ulicach Krakowa będziemy szukali Kapitana Statku, Inżyniera Łączności, Lekarza a może znajdziemy też ich Biologa. Futuronautów zainteresowały nasze krakowskie fabryki i mosty. 


Trasy spacerów to:

Najstarsze mosty Krakowa, 
Wisła i mosty XX wieku,
Przemysłowe Zabłocie,
Tajemnice Podgórza,
Sekrety Kazimierza,
Krakowskie elektrownie i fabryki,

Każdy spacer rozpoczynać będziemy od obejrzenia filmów wprowadzających do wystawy, a następnie w ramach wybranej trasy wyruszymy na poszukiwanie Futuronautów, a następnie w ramach wybranej trasy wyruszymy na poszukiwanie Futuronautów. Czas trwania zajęć to około 60 minut. Minimalna liczba uczestników zajęć to 5 osób a maksymalna 15. 

Program skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Na spacery można zapisywać się indywidualnie. Program będzie realizowany od wtorku do niedzieli w godzinach od 12:00 do 17:00. Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi: 19 zł.  

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00. Zadzwoń do nas: +48 12 428 66 00 wew. 11 lub wyślij e-mail: rezerwacja[at]mim.krakow.pl