11.06.2021

Strefa Kreatywności

Strefa Kreatywności - przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych przy użyciu klocków o dużych rozmiarach. 

Dzieci mogą zbudować swój własny świat, pełen obiektów zaprojektowanymi w ich wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Sprzyja jej swobodna, nieskrępowana aktywność w specjalnie przygotowanej przestrzeni edukacyjnej. 

Zabawa klockami wspomaga rozwój umiejętności społecznych, pracy w zespole, ale pozwala też na samodzielność. Bawiące się dzieci są w ciągłym ruchu angażującym zarówno emocjonalne, jak i intelektualne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach, w których uczestnicy będą mogli zbudować miasto przyszłości, mapę okolicy, słynne budowle czy zaprojektowane przez siebie domy marzeń.


Oferowane tematy zajęć:

1. Miasto przyszłości

2. Wymarzony dom

3. Miasto idealne

4. Słynne budowle miast


„STREFA KREATYWNOŚCI" (zajęcia z edukatorem, po uprzedniej rezerwacji):

Zajęcia dla grup zorganizowanych odbywają się od wtorku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

Zajęcia dla osób indywidualnych odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinach: 11:00 i 15:00.

Cena biletu: 19 zł


*Dla grup zorganizowanych w ramach biletów dostępna jest do zwiedzania pod okiem edukatora wystawa czasowa “Więcej światła”. Chęć obejrzenia wystawy należy zgłosić podczas rezerwowania terminu wizyty w Muzeum.


Informacje i rezerwacje mailowo: rezerwacja@mim.krakow.pl oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach: od 8:00 do 16:00  12-428 -66-00 wew. 11.


Zniżki - KLIK